Haber

Adını Feriha Koydum dizisinin oyuncusu Sedef Şahin Estetiğiyle Gündemde

‘Adını Feriha Koydum’ dizisinde ‘Cansu’ karakterini canlandıran Sedef Şahin’in estetik ameliyatını görenler gözlerine inanamadı.

Adını Feriha Koydum dizisinde adını duyduğumuz Sedef Şahin’in yeni versiyonunu görenler gözlerine inanamadı.

14 Mayıs 1993 doğumlu olan Sedef Şahin, Özel Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nde tiyatro eğitimi aldı. Adını Feriha Koydum’dan önce İşveren Kim, Avrupa Yakası, Peri Masalı gibi birçok projede yer aldı.

Sedef Şahin, Adını Feriha Koydum dizisindeki Cansu rolüyle akıllarımıza kazındı. Cansu karakteri diziyi izlerken sinir krizi geçirmemize sebep oluyordu.

Sedef Şahin estetik ameliyatı sonrasındaki görünümüyle sık sık gündem oldu. Paylaşımlarında iddialı pozlar veren Şahin, sosyal medyada gündem oldu.

İddialı pozlarıyla gündem olan oyuncu, yaptığı paylaşımla hayranlarından beğeni alırken, yaptırdığı estetik operasyona ilişkin takipçileri de yorum yaptı.

Şahin sık sık oyuncuya “Çok değiştin” diye soruyor. Yapılan yorumlardan rahatsız olduğunu ifade etti.

Oyuncu, bu yorumlardan duyduğu rahatsızlığı, “Sanki dünyada çirkindim ve bir anda felakete dönüştüm. O tarza biraz takılıp kalıyorum. Tabii kendime de çok bakıyorum. Çünkü Artık dünya öyle bir yere dönüşüyor ki, aynada kendime baktığımda mutlu olmak istiyorum. Kendim için.” Aslında kendime bakıyorum. Ben de göz kapağımı aldırdım ve bunu açıkça söyledim. Zaten 10-15 yılda bir çıkarmak zorunda kalıyorum. Şimdi neden beni buradan vuruyorsun?” şeklinde ifade etti.

basciftlikajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu