Yaşam

Kızılcık Şerbetinin Fatihi Doğukan Güngör, Simge Sağın’ı Takip Ettiğini İtiraf Etti!

Kızılcık Şerbeti’nin Fatih’i ünlü oyuncu Doğukan Güngör, Hakan Gence ile yaptığı röportajda Simge Sağın’ı takip ettiğini itiraf etti ? Detaylar içeriğimizde?

Show TV’nin sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti’nde Fatih karakterini canlandıran Doğukan Güngör’ü bilmeyen yoktur.

Geçtiğimiz günlerde Hakan Gence’ye röportaj veren Doğukan Güngör, “En son kimi takip ettin?” sorusunun yanıtı sosyal medyanın gündemine oturdu!

Telefonuna baktığında en son kimi takip ettiğini kontrol eden Doğukan Güngör, “Neyin var Simge Sağın” diyerek en son Simge Sağın’ı takip ettiğini itiraf etti! ?

Güngör, “Simge Fenerbahçe’li” diyerek olayı kendisinin de Fenerbahçeli olmasına ve Simge ile İcardi’nin ortasında yaşanan son olaya bağladı ama alakasını anlayamadık! Çünkü biliyorsunuz Simge fanatik bir Beşiktaş taraftarı!

Zaten ne yapacağını bilmediğini söylemek doğru olur. Güngör, Simge Sağın’ın profiline neden baktığını açıklamaya çalışırken oldukça gergin, heyecanlı ve şaşkındı…. ? İşte röportajın o bölümü:

Ne düşündüğünüzü bilmiyoruz ama bu itiraf ikilinin şimdiden selamlaşmasına neden oldu! İkili, @popbizde hesabının takip itirafını paylaştığı gönderinin altına yapılan yorumlarda bir araya geldi ?

Şaka bir yana Simge Sağın ve Doğukan Güngör’ün ne kadar kibar ve tatlı insanlar olduğu ortada geçen bu tatlı diyalogdan anlaşılıyor. Yine de yarından sonraki gün ne olacağı asla kesin değil, zaten buna sahip insanlar var! ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu