Haber

Van Büyükşehir Belediyesi 234 mevsimlik işçi alımı için kura çekti.

Van Büyükşehir Belediyesi tarafından farklı birimlerde istihdam edilmek üzere istihdam edilecek 234 mevsimlik personel (5 ay 29 gün) için kura noter huzurunda çekildi.

Personel alımında şeffaflık ve liyakat ilkelerine uygun hareket eden Van Büyükşehir Belediyesi, BELVAN Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bünyesinde sezonluk (5 ay 29 gün) çalıştırılmak üzere 234 personel için Van Büyükşehir Belediyesi hizmet binasında kura çekti. 8 ayrı departmanda yer alacak personel için 15 kategoride çekilen kuralar, belediyenin resmi Youtube, Twitter, Facebook ve Instagram hesaplarından canlı yayınlandı.

İlana toplam 3 bin 114 kişi başvuruda bulunurken, başvurusu kabul edilen 607 kişi de çekilişe katıldı. 12 takım pozisyonu için başvurular talep edilen sayı kadar veya altında başvuru yapıldığı için noter kurasına alınmadan yapılırken Gevaş ilçesi beko loder operatörü, Özalp ilçesi ekskavatör operatörü, Çaldıran ilçesi kriterlerini karşılayan başvuru olduğu için tır şoförü, Bahçesaray ilçesi loader operatörü ve Çatak ilçesi loader operatörü yapılmamıştır. satın alma yapılmadı.

Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Esiner Çetin, çekilişin hayırlara vesile olmasını dileyerek, kura çekiminin her zaman olduğu gibi tamamen şeffaf bir şekilde kameralar önünde ve noter huzurunda yapıldığını söyledi. Van 1’inci Noterliği’nde yapılan ve yaklaşık 3 saat süren çekiliş sonucunda isimleri açıklanan aday listesinin Van Büyükşehir Belediyesi’nin resmi internet sitesindeki duyurular bölümünde yayımlanacağı belirtildi. . – KAMYONET

haber-suluova.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu